Dafina vjen seksi me “Shumë Qef” (Video)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka lansuar këngën e radhës, të titulluar “Shumë Qef”. Dafina ka publikuar kështu projektin e ri të saj, i cili vjen pas këngëve “MSD”, “IAM” dhe “Ndjenjë Tjetër”. Këngëtarja kështu po vazhdon që të punojë pas dy këngëve të suksesshme...

1419 0

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka lansuar këngën e radhës, të titulluar “Shumë Qef”.

Dafina ka publikuar kështu projektin e ri të saj, i cili vjen pas këngëve “MSD”, “IAM” dhe “Ndjenjë Tjetër”.

Këngëtarja kështu po vazhdon që të punojë pas dy këngëve të suksesshme me Gjikon dhe baladën “Ndjenjë Tjetër”.

“Shumë Qef” është punuar nga Big Bang dhe Stash në studion e RedBox, teksa tekstin e ka shkruar Arianit Palaj.

Videoklipi është realizuar nga Max Production.

Ketu mund te Komentoni!

komente

In this article