Ledrit nuk i reziston as teta Gjyle (Foto)

Ledri Vula është i njohur si donzhuani i skenës shqiptare dhe këtë epitet e ka marrë falë lidhjeve të shumta që ka pasur. Ai ka publikuar në Instagram një fotografi të përbashkët me Medën dhe Stupcat, ndërkohë që gjendet pranë aktorit Osman Azemi, i cili...

1333 0

Ledri Vula është i njohur si donzhuani i skenës shqiptare dhe këtë epitet e ka marrë falë lidhjeve të shumta që ka pasur.

Ai ka publikuar në Instagram një fotografi të përbashkët me Medën dhe Stupcat, ndërkohë që gjendet pranë aktorit Osman Azemi, i cili është i veshur në rolin e ‘Gjylës’ dhe bëjnë sikur i dhurojnë puthje njëri-tjetrit.

“Jush se e nxona teta Gjylin”, ka shkruar këngëtari në postimin e tij.

ledristupcat

Ndryshe, Ledri është duke shijuar suksesin e jashtëzakonshëm të bashkëpunimit me Ermal Fejzullahun dhe Lumi B, “Tavolina”.

Hiti i tyre i publikuar më 28 dhjetor, deri më tani është shikuar mbi 6.3 milionë herë në YouTube.

Ketu mund te Komentoni!

komente

In this article