Rita fillon përgatitjet për Oscar, takon Meryl Streep (Foto)

Rita Ora ka filluar me provat dhe përgatitjet për performancën që do ta ketë këtë fundjavë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar. Ajo këtë javë ia ka kushtuar Oskarëve, pasi gjithçka që do bëjë është të përgatisë sa më mirë performacën e saj për...

1216 0

Rita Ora ka filluar me provat dhe përgatitjet për performancën që do ta ketë këtë fundjavë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar.

Ajo këtë javë ia ka kushtuar Oskarëve, pasi gjithçka që do bëjë është të përgatisë sa më mirë performacën e saj për këngën e nominuar si kënga më e mirë, “Grateful” nga filmi “Beyond the Lights”, transmeton koha.net.

Rita ka marrë pjesë në një ceremoni para Oskarëve, ku kanë folur për fuqinë e femrës në botën e filmit, ku mes të tjerash ka marrë pjesë edhe fituesja e shumëfishtë e këtyre çmimeve, aktorja Meryl Streep.

Ora është shprehur shumë fatlume në postimet e saj në Instagram, pasi që ka takuar femra që gjithmonë kanë pasur ndikim tek ajo.

Ketu mund te Komentoni!

komente

In this article