Shkëndija flet edhe për faljen e namazit

Ajo njihet për fotot dhe videot provokuese që poston në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Shkëndije Mujajn, e cila ka treguar se është edhe një besimtare e madhe. Madje ajo përmes statuseve dhe fotografive, na tregon se lutet, falë namazin dhe agjëron. Kështu është shprehur...

2332 0

Ajo njihet për fotot dhe videot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Shkëndije Mujajn, e cila ka treguar se është edhe një besimtare e madhe.

Madje ajo përmes statuseve dhe fotografive, na tregon se lutet, falë namazin dhe agjëron.

Kështu është shprehur edhe në statusin e fundit që ka postuar në Instagram, se falja e namazit është më e madhe se gjithë bota.

“Namazi është më i këndshëm se gjumi dhe vlera namazit është më madhe se gjithë dynjaja me krejt pasurit e saj imagjino tani”, ka shkruar Shkëndija në llogarinë personale në Instagram.

Skendas

 

Ketu mund te Komentoni!

komente

In this article