Nora sjell këngën “Sje my lifestyle” (Video)

Nora Istrefi ka publikuar videokëngë e re të titulluar “Sje my lifestyle”. Këngëtarja në video shfaqet si zakonisht shumë joshëse, transmeton Telegrafi. Vlen të theksohet se video është realizuar nga “Entermedia”, ndërkaq muzikën e këngës e ka bërë Marsel Gunga, kurse tekstin e kanë shkruar...

2650 0

Nora Istrefi ka publikuar videokëngë e re të titulluar “Sje my lifestyle”.

Këngëtarja në video shfaqet si zakonisht shumë joshëse, transmeton Telegrafi.

Vlen të theksohet se video është realizuar nga “Entermedia”, ndërkaq muzikën e këngës e ka bërë Marsel Gunga, kurse tekstin e kanë shkruar 2 Step, Era Istrefi dhe Ronela Hajati.

Kujtojmë se kohë më parë Nora kishte lansuar edhe videokëngën “Baby Jem”.

Ketu mund te Komentoni!

komente

In this article