Benitez është në Liverpool, ja urimi i tij

Rafael Benitez është në Liverpool. Ky është lajmi që mund të ketë gëzuar tifozët e Liverpoolit të cilët ende e kanë në zemër trajnerin e madh spanjoll. Por Rafa ka arritur në Liverpool vetëm për të festuar Kritshlindjen me familjen e tij. Rafa shfaqet në...

1246 0

Rafael Benitez është në Liverpool. Ky është lajmi që mund të ketë gëzuar tifozët e Liverpoolit të cilët ende e kanë në zemër trajnerin e madh spanjoll. Por Rafa ka arritur në Liverpool vetëm për të festuar Kritshlindjen me familjen e tij. Rafa shfaqet në një foto me qenin e tij duke dhënë mesazhin urues e falënderues për tifozët e Napolit.

Jam në Liverpool, në qytetin e madh të cilin aq shumë e dua. Kam ardhur për të kaluar pushimet me familjen time dhe nga këtu dua të uroj të gjithë napolitanët për festa. Uroj që të jemi të bashkuar gjithmonë në momente lumturie dhe dëshpërimi. Jur uroj festa të këndshme, shëndet, e harmoni me familje. Po e festojmë këtë festë të gjithë të lumtur sepse pak ditë më parë kemi një kupë më shumë në sirtarët e skuadrës. Super Kupa Italiane nuk është për mua, është për ju tifozë të Napolit. Edhepse nga larg, unë dua të ndaj me ju këtë festë, të ju them urime Krishtëlindja, urime Superkupa. Forza Napoli, gjithmonë jemi me ty” është mesazhi i Benitez.

Ketu mund te Komentoni!

komente

In this article