Turqi 0-4 Brazil, golat (Video)

Brazili ka fituar me rezultat 4-0 në një ndeshje miqësore kundër Turqisë që u zhvillua në Stadiumin Olimpik Ataturk në Stamboll. Sulmuesi i Barcelonës, Neymar, ishte ndër yjet e sfidës, në të cilën shënoi dy gola (20’ dhe 60’). Semih Kaya (24’) shënoi autogol, kurse...

281 0

Brazili ka fituar me rezultat 4-0 në një ndeshje miqësore kundër Turqisë që u zhvillua në Stadiumin Olimpik Ataturk në Stamboll.

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar, ishte ndër yjet e sfidës, në të cilën shënoi dy gola (20’ dhe 60’).

Semih Kaya (24’) shënoi autogol, kurse golin tjetër e realizoi Willian (44’).

Shijoni golat e Selecaos në videon e mëposhtme.

 

Ketu mund te Komentoni!

komente

In this article