Balotelli Mungon ndaj Shqipërisë

Do t’i mungojë përfaqësueses së tij në dy takimet e radhës për shkak të lëndimit të pësuar në ushtrime, sulmuesi italian Mario Balotelli. Italia të martën luan miqësoren me Shqipërinë. Sulmuesi i Liverpoolit është larguar nga kampi italian dhe është kthyer në Angli për teste...

1291 0

Do t’i mungojë përfaqësueses së tij në dy takimet e radhës për shkak të lëndimit të pësuar në ushtrime, sulmuesi italian Mario Balotelli.

Italia të martën luan miqësoren me Shqipërinë. Sulmuesi i Liverpoolit është larguar nga kampi italian dhe është kthyer në Angli për teste të mëtutjeshme.

Përzgjedhësi italian, Antonio Conte, ka ftuar 14 lojtarë më shumë për takimin miqësor me kombëtaren kuqezi.

Ketu mund te Komentoni!

komente

In this article