Rita fillon përgatitjet për Oscar, takon Meryl Streep (Foto)

Rita fillon përgatitjet për Oscar, takon Meryl Streep (Foto)

Rita Ora ka filluar me provat dhe përgatitjet për performancën që do ta ketë këtë fundjavë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar.

Ajo këtë javë ia ka kushtuar Oskarëve, pasi gjithçka që do bëjë është të përgatisë sa më mirë performacën e saj për këngën e nominuar si kënga më e mirë, “Grateful” nga filmi “Beyond the Lights”, transmeton koha.net.

Rita ka marrë pjesë në një ceremoni para Oskarëve, ku kanë folur për fuqinë e femrës në botën e filmit, ku mes të tjerash ka marrë pjesë edhe fituesja e shumëfishtë e këtyre çmimeve, aktorja Meryl Streep.

Ora është shprehur shumë fatlume në postimet e saj në Instagram, pasi që ka takuar femra që gjithmonë kanë pasur ndikim tek ajo.

Ketu mund te Komentoni!

komente