Kush është njëshi sipas Messit?

Lionel Messi i ka shkuar një mesazh të veçantë Eric Abidal, pas vendosjes së këtij të fundit të pensionohet nga futbolli. Francezi vendosi të largohet nga futbolli, pas gjysmë sezoni të Olympiakosi në Greqi. “Ju faleminderit për gjithçka, Aba. Ju jeni numër një, të uroj...

142 0

Lionel Messi i ka shkuar një mesazh të veçantë Eric Abidal, pas vendosjes së këtij të fundit të pensionohet nga futbolli.

Francezi vendosi të largohet nga futbolli, pas gjysmë sezoni të Olympiakosi në Greqi.

“Ju faleminderit për gjithçka, Aba. Ju jeni numër një, të uroj të gjitha të mirat në jetën e re që po e nisni”, ka shkruar Messi në urimin dedikuar Abidalit.

Lionel Messi dhe Eric Abidal, ishin për disa vite bashkëlojtar të Barcelona, ku së bashku fituan të gjithë titujt e mundshëm në futboll.

Ketu mund te Komentoni!

komente

In this article