10 transferimet e nxehta që priten të ndodhin në vitin 2015

E përditshmja britanike, Daily Mail, ka bërë një listë të lojtarëve të njohur, që mund të ndryshojnë skuadra në vitin 2015. Në mesin e këtyre lojtarëve, janë edhe Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale, të dy këta, dëshira të Manchester United. Lojtarët që mund të ndërrojnë...

245 0

E përditshmja britanike, Daily Mail, ka bërë një listë të lojtarëve të njohur, që mund të ndryshojnë skuadra në vitin 2015.

Në mesin e këtyre lojtarëve, janë edhe Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale, të dy këta, dëshira të Manchester United.

Lojtarët që mund të ndërrojnë skuadrat në vitin 2015:

1. Cristiano Ronaldo, Real Madrid – Manchester United
2. Alex Song, Barcelona – West Ham
3. Gareth Bale, Real Madrid – Manchester United
4. Fernando Torres, Chelsea – Atletico Madrid
5. Sami Khedira, Real Madrid – Arsenal
6. Charlie Austin, QPR – Tottenham
7. Paul Pogba, Juventus – Manchester United
8. Petr Cech, Chelsea – Juventus
9. Marco Reus, Dortmund – Manchester City
10. Ashley Cole, Roma – Crystal Palace

Ketu mund te Komentoni!

komente

In this article